AMERİKA KITASINI KUŞBAKIŞI SEYİR

Tür Seyahat Belgeseli
Bölüm Sayısı 26 Bölüm
Süre 30 Dakika
Amerika’yı Kuşbakışı Seyir programı Amerika kıtasının tamamen farklı bir görünümünü sunan benzersiz bir seyahat belgeseli dizisidir. 300 metre yükseklikten yüksek çözünürlüklü kameralarla çekilen ve dünya çapında birçok ödül alan bu belgesel serisi kıtanın en güzel doğal ve tarihi yerleri görüntülenmiştir. Farklı bakış açıları ile çekilen bu yapım izleyiciye müthiş bir seyir zevki vermektedir.
Belgeseldeki her yolculuk seyirciyi harika bir yolculuğa çıkarıyor ve bambaşka bir bakış açısıyla Amerika ve Afrika kıtasının güzelliklerini sunuyor. Seride muhteşem manzarası ile yüksek dağları ve köyleri, büyük şehirlerin gökyüzünden muhteşem manzarasını, antik kaleleri, şehirlerin yanı başına yapılmış devasa suni gölleri, Niagara gibi muhteşem manzaraya sahip şelaleleri havadan çekilmiş muhteşem görüntülerle ve farklı bir bakış açısıyla izleme imkânı  bulacaksınız.
Devamı...
Belgeselin her bölümünde, doğal ve tarihi güzelliğe sahip çekim mekânlarının en az 25 yerinde çekim yapılmıştır. Kuşbakışı serisi ile arkanıza yaslanın ve koltuğunuzda dünyayı farklı bir bakış açısı ile gökyüzünden hatta bazen bulutların arasından izleyin. Çekim Mekânlarından bazıları; Cape Town, New York, Hudson, Niagara Şelaleleri, Virginia, ABD Deniz Piyadeleri, Güney Carolina’daki
Paris Adası, Massachusetts, Boston, Gloucester, Plymouth Rock, Wilmington, Yellowstone Ulusal Parkı, New Hampshire, Washington, Montana Maryland, Georgia, Nebraska, Büyük Horn Kanyonu, Hungry Horse Barajı, Glacier Milli Parkı’dır.

Yapım’dan Bir Kesit – Video

[huge_it_gallery id=”3″]