ASKERİ TEKNOLOJİDEKİ GELİŞMELER

ASKERİ TEKNOLOJİDEKİ GELİŞMELER

Tür Bilim ve Teknoloji Belgeseli
Bölüm Sayısı 12 Bölüm
Süre 30 Dakika
Özel izin ile hazırlanan bu seri ile, dünyanın en küçük casus uçaklarından, robot bomba imha birimlerine kadar, silahlı kuvvetlerin bu gününü ve geleceğini şekillendiren en son askeri yenilikleri keşfedeceksiniz.
Hafif fakat son derece koruyucu vücut zırhından, savaş uçağını kullanan bir pilotun karanlıkta kendi imkanları ile görmesini sağlayan kasklara kadar bu belgesel serisi en iyi ve en heyecan verici yeni ordu araçlarını gözler önüne seriyor. Bu seri ile 3D ve dron teknolojisi ile buluştuğu için, zırhlı bir aracın sınırları nasıl zorladığına şahit olacak ve sanal gerçeklik özelliğine sahip kulaklıklar ile tıp teknisyeni askeri personelin savaş alanındaki başarısını izleme imkanı bulacaksınız.
Her bir bölümde, askeri personele ve savunmanın ön saflarında yer alanlara özel erişim imkanı sağlayan teknolojiler gibi, dünya genelindeki askeri operasyonlarda devrim yapan buluşları ve hayat kurtaran teknolojik aletleri gözler önüne seriyor.
Bu seri savaşa hazır pilotlar için geliştirilen kontrol kasklarından, en yeni zırhlı araçlara, tank sürücülerinden sağlık görevlilerine yönelik sanal gerçeklik simülasyonlarına kadar, askeri sınırların en uç noktasına ulaşma imkanı sağlayan aksiyon dolu bir yapımdır.
Araçlar ve makineleri kapsayan ve özel izinle gerçekleştirilen bir turla sınırlı alanlara girecek ve nükleer füze sisteminin iç işleyişini izleme imkanını bulacaksınız.
Ulusların kendilerini nasıl savunacakları, nasıl savaşacakları ve savaş alanında yaralanan hayatları nasıl kurtaracakları konusunda icat edilen en son teknolojik gelişmeler bu seride.

Yapım’dan Bir Kesit – Video


Oylama
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
ASKERİ TEKNOLOJİDEKİ GELİŞMELER BELGESELİ
Oylama Sonucu
51star1star1star1star1star