AT ÇİFTLİĞİ

Tür Eğitici Çizgi Dizi
Bölüm Sayısı 39 Bölüm
Süre 30 Dakika
Horseland adlı bir at çiftliğinde bir araya gelen 8 çocuk ve 8 atın inanılmaz hikâyeleri.
Göz alıcı bir doğada, Masal gibi bir At Çiftliği. Bu çiftlik içinde ahırların, ambarların, yemyeşil çayırların olduğu ormanlık alanda harika bir yerdir. Birçok çocuk burada ata binerler.
Biz burada zaman geçirmeyi seven 11–12 yaşlarındaki üç kız ve bir erkek çocuğun maceralarına odaklanacağız. Bu çocuklar binicilik hakkında her şeyi öğrenirken, çok iyi arkadaş olmuşlardır. Öğrendikleri şeyler hayvan terbiyeciliği, gösteri için engelli atlama, seyislik ve tımardır. Bu arada iki şımarık kız kardeş ve çocuklar için eğitim veren bir öğreticiyle de tanışacağız. Ama bu at çiftliğini özel kılan bir başka şey daha var. Buradaki çiftlik hayvanları ve atlar kendi aralarında konuşurlar ve bu konuşmalar çocuklar tarafında duyulabilmektedir. Burası hem hayvanların kendi dünyalarını, hem de bu çocukların maceralarını birlikte yaşayıp göreceğimiz canlı bir masal dünyasıdır.
Ana karakterlerimizden Sarah tutkulu, zeki ve gurubun adı konmamış lideridir. Kafkas’tır ve Scarlet adlı güzel bir Arap atı vardır. Molly özgür ruhlu, kendine güveni olan Afrika kökenli Amerikalıdır. Atı ise güçlü iradeli bir Alacalı olan Calypso’dur. Alma ise çok kararlı bir Latin Amerikalıdır. Kitap aşığı bu kız, akıllı bir benekli olan Button adlı ata binmektedir.
At çiftliğinin sahibinin oğlu Bailey ise yaramaz bir çocuktur. Bailey Kiger Mustang ırkından huysuz bir at olan Aztek’e binmektedir.
Will ise, Bailey’in kuzenidir ve yaşça diğer çocuklardan büyük, sesiz bir gençtir. Atı Jimber, cesur bir Palomino’dur.
Chloe ve Zoey, çizgi film serisinin huysuz kız kardeşleridir ve bu iki kardeş Chili ve Pepper adında, en az kendileri kadar huysuz Hollanda binek atlarına binmektedirler.
Bu at çiftliğindeki maceraları kaçırmayın.

Yapım’dan Bir Kesit – Video

[huge_it_gallery id=”37″]