AVRUPA KITASINI KUŞBAKIŞI SEYİR

renk_yapim_katalog (1) (04-2)
Tür Seyahat Belgeseli
Bölüm Sayısı 66 Bölüm
Süre 30 Dakika
Avrupa’yı Kuşbakışı Seyir programı Avrupa kıtasının tamamen farklı bir görünümünü sunan benzersiz bir seyahat belgeseli dizisidir.
300 metre yükseklikten yüksek çözünürlüklü kameralarla çekilen ve dünya çapında birçok ödül alan bu belgesel serisi kıtanın en güzel doğal ve tarihi yerleri görüntülenmiştir. Farklı bakış açıları ile çekilen bu yapım izleyiciye müthiş bir seyir zevki vermektedir.
Belgeseldeki her yolculuk seyirciyi harika bir yolculuğa çıkarıyor ve bambaşka bir bakış açısıyla Avrupa kıtasının güzelliklerini sunuyor. Bu seride, muhteşem manzarası ile yüksek dağları ve köyleri, Snowdon Dağı zirvesinde güneşin batışını, büyük şehirlerin
gökyüzünden muhteşem manzarasını, antik kaleleri, şehirlerin yanı başına yapılmış devasa suni gölleri, limanları ve antik kentleri, İkinci dünya savaşına şahitlik eden Fransa’daki Normandiya kıyılarını, İtalya ve İspanya harika sahillerini, havadan çekilmiş muhteşem
görüntülerle ve farklı bir bakış açısıyla izleme imkânı bulacaksınız.
Devamı...
Belgeselin her bölümünde, doğal ve tarihi güzelliğe sahip çekim mekânlarının en az 25
yerinde çekim yapılmıştır. Kuşbakışı serisi ile arkanıza yaslanın ve koltuğunuzda dünyayı farklı bir bakış açısı ile gökyüzünden hatta bazen bulutların arasından izleyin. İtalya, İspanya, İngiltere, İrlanda, İskoçya, Almanya, Portekiz, Fransa, antik kaleleri ile İsviçre, Galler, Belçika çekim yapılan ülkeler, Sevilla, Venedik, Verona, Münih, Brüksel, Sicilya, Lizbon, Napoli, İnter, Roma, Paris, Londra, Palermo, Montreux, Formentera, Mollarco çekim yapılan bazı şehirlerdir.

Yapım’dan Bir Kesit – Video


[huge_it_gallery id=”2″]