AVRUPA TARİHİNİ KUŞBAKIŞI SEYİR

Tür Seyahat Belgeseli
Bölüm Sayısı 16 Bölüm+6 x 60′(Özel Bölüm)
Süre 30 Dakika
Avrupa Tarihine Kuşbakışı Seyir programı Avrupa kıtasının daha çok tarihi yapıların ağırlık veren benzersiz bir seyahat belgesel serisidir. 300 metre yükseklikten, yüksek
çözünürlüklü kameralarla çekilen belgeselde kıtanın en güzel tarihi yerleri görüntülenmiştir. Farklı bakış açıları ile çekilen bu yapım izleyiciye müthiş bir seyir zevki vermektedir.

Belgeseldeki her yolculuk, sizi harika bir yolculuğa çıkaracak ve bambaşka bir bakış açısıyla Avrupa’yı izlemenizi sağlayacak.
Seride İngiltere’de yerel halkın saldırılardan korunmak için 1000 yıl boyunca inşa ettiği antik kaleleri, sömürgecilikle meşhur İngiliz Prenses ve Prenslerin, Lordların, Düklerin ve zengin iş adamlarının yaptırdığı birbirinden muhteşem sarayları, inancın insanoğluna
yatırdığı tarihi binaların havadan çekim muhteşem görüntülerini farklı bir bakış açısıyla izleme imkânı bulacaksınız. Ayrıca tüm bu yapıların şahit olduğu cinayet, siyaset ve politik hikâyeleri dinleme imkânı da bulacaksınız.

Devamı...
Belgeselin her bölümde, meşhur birkaç bölgenin doğal ve tarihi güzelliğe sahip en az 25 yerine yer verilmektedir. Kuşbakışı serisi ile arkanıza yaslanın ve koltuğunuzda dünyayı farklı bir bakış açısı ile gökyüzünden hatta bazen bulutların arasından izleyin. Çekim mekânlarından bazıları; İtalya’da Roma, Floransa, Toskana, Lazio, İrlanda’dan Emerald Kalesi, Fransa’dan Monaco, Cannes, Nis, Marsilya, İngiltere’den Buckingham Sarayı, Londra, Liverpol, Tudor Kalesi ve Eski Romalılardan kalma kaleler, İskoçya, İrlanda ve Galler’in tarihi yapıları yer almaktadır.

Yapım’dan Bir Kesit – Video


[huge_it_gallery id=”5″]