MİNİK HAYVAN GÜNLÜKLERİ

Tür Belgesel Komedi Serisi
Bölüm Sayısı 10 Bölüm
Süre 15 Dakika
Hiç küçük hayvanların hayatlarını ve aralarında ne gibi şeyler konuştuklarını merak ettiniz mi? Onları anlayabilsek gerçekten çok iyi olurdu değil mi? Küçük yaratıkların günlük sohbetleri bu belgesel ile ekranlarınıza gelecek ve bunların tamamı bir mikroskop yardımı ile gerçekleşecek.
Minik hayvanların gerçek dünyasında asit fışkırtan karıncalar, kendi pisliğini yiyen tesbih böcekleri, kafalarını balon gibi şişiren et sinekleri ve çiçekler gibi giyinen örümcekler yer alıyor. Bu yapımda minik hayvanları on başlık altında toplayacak ve onların herkesi şaşırtan maharetlerine şahit olacağız.
Çirkin bir larvadan kelebeğe dönüşenleri, klima, jet yakıtı, mobil telefon gibi icatları olan Mucitleri, geri dönüşüm hizmeti veren ayrıştırıcıları, kimyasal silah, tuzak ve zehir ile kendini savunan silahşorları, en iyi kâşifleri, ölüm kalım savaşı veren yırtıcıları, müzik, dans, akrobasi, çılgın döğüşler ve ışık gösterileri sunan eğlendiricileri, bitkilere hayat veren polen taşıyıcıları, bebeklerinin birbirlerini yememesi ya da yavruların annelerine zarar vermemesi için onları ikna eden ebeveynleri ve akıllı, rengârenk, faydalı ve zararsız olsalar da sevimsiz hayvanları bu belgeselle eğlenerek tanıyacaksınız.

Devamı...
Hem büyükler hem de küçükler için yapılan bu belgesel ile hayvanların dünyası ile ilgili birçok gerçeği bilimsel açıklığı ile izleme imkânı bulacak, bilim adamlarına ilham veren ve birçok keşfin gerçekleşmesine ilham kaynağı olan hayvanların gizli dünyasını en küçük ayrıntıları ile öğreneceksiniz.

Yapım’dan Bir Kesit – Video

[huge_it_gallery id=”10″]