O Bir Melekti

O bir melekti dizi

 

 

Tür Aile Dizisi
Bölüm Sayısı 29
Süre 35 Dakika
Çocukları, eşi ve annesi ile yaşayan Behzad’ın sakin bir hayatı vardır. Her insan gibi sergilediği bazı davranışlar onunda bazen kendi eksiklikleri görmesini engeller. Bir gün ıssız bir yolda aniden karşısına çıkan gizemli bir kadına çarpar. Bu kaza onun hayatının dönüm noktasıdır ve Behzad artık büyük bir imtihanla karşı karşıyadır. Şimdi Behzad için inancını test etme, iyiyi kötüden ayırt etme ve doğru karar verebilme zamanıdır.

Kazadan sonra hafızasını yitirdiği düşünülen kadın Behzad’ın ailesiyle birlikte yaşamaya başlar. Behzad Bey bu durumdan rahatsız olmaktadır ama büyük anne bu yeni kişinin aileye katılmasından oldukça memnundur.
Behzad ve ailesinin hayatına giren bu kadından bir gariplik vardır ama bunu kimse çözememektedir. Zamanla sıkıntılar yaşamaya başlayan ailenin başındaki kara bulutlar, Behzat’ın ruhunu aydınlatan bilge arkadaşı sayesinde dağılmaya başlar.

Hazreti Adem ile Hazreti Havva’nın cennetten kovulma kıssasını da hatırlatan ibretlik olaylarla dolu bu dizi izleyen bir çok kişinin hayata bakışını değiştirecek. Farkında olmasak da her gün benzerlerini yaşadığımız olayları bu dizi ile daha da iyi anlayacağız.
Dağılan aile yeniden toparlanabilecek mi? Melek bu mutlu aileye oyun mu oynamaktadır? Büyük annenin memnuniyeti aslında onun felaketi midir? Mühendis Behzat Beyin ruhu hangi arkadaşı ile aydınlanacak? Rana’nın mutsuzluğuna giden yolda Melek’in rolü nedir?
Bir çok ibretlik macerayla dolu olan bu dizide gizem, sevinç, kardeşlik, yalnızlık ve gerilim duygularını etkin bir biçimde hissedeceksiniz.

Yapım’dan Bir Kesit – Video

[huge_it_gallery id=”90″]
Oylama
product image
Oylama Sonucu
1star1star1star1star1star
Oylama Sonucu
4.5 based on 13 votes
Firma
Renk Yapım
Ürün
O Bir Melekti