PAULA’NIN YAZ TATİLİ – PAULAS SOMMER

 

Tür Gençlik Dizisi
Bölüm Sayısı 13
Süre 30 Dakika
Babasının trajik ölümünden sonra, 15 yaşındaki Paula öz annesi Eva’nın hala hayatta olduğunu öğrenince onunla yaşamak ister. İlk eşinden boşandıktan sonra yeni bir evlilik yapan Eva, 3 yaşında terk etmek zorunda kaldığı kızının durumuna kayıtsız kalmaz ve onu yanına alır. Bir çiftlikte yaşayan ve atları çok seven bu aile yeni üyeleri ile oldukça farklı bir hayata başlamışlardır.

İyi bir balerin olan Paulas bu eğitimini de yarıda bırakmak istememektedir. Artık Paula her yeni güne atlarla başlamaktadır. Çok yabancı olduğu çiftlik hayatına alışmaya çalışan Paula, düşündüğü kadar kolay olmamakla birlikte, zamanla atlarla daha sıcak dialog kurmada oldukça başarılı olmuştur. Herkesin çekindiği huysuz bir atla arkadaşlık kurmaya çalışan yıldızımızın atlarla başlayan yaşamı zaman zaman sorunlu olsa da, Paula onlarla güvenilir bir ilişki kurmak için büyük çaba göstermiş ve bunda da başarılı olmuştur.

Tabi yeni hayat ve yeni aile onun için çok da kolay olmamıştır. Attan düşüp ayağını sakatlaması onun bale eğitime ara vermesine sebep olmuş ve bu Paula’yı çok üzmüştür.

Tabi yeni yaşam yeni arkadaşlar ve yepyeni bir çevre demektir. Çiftliğe yakın kasabada yaşayan bir çok kişi Paula’ya yeni hayatında yardımcı olmaya çalışmaktadır. Özgüveni sayesinde oldukça iyi arkadaşlıklar kurmayı başaran Paula’nın yeni yaşamındaki en büyük yardımcısı tabiiki annesidir.

Paulas Sommer serisi oldukça yüksek bir izleyici kitlesine ulaşmış, film gösteriminden sonra, hikaye kitapları ve oyunları da çıkmıştır.

Yapım’dan Bir Kesit – Video

[huge_it_gallery id=”89″]
Oylama
product image
Oylama Sonucu
1star1star1star1star1star
Oylama Sonucu
3.5 based on 18 votes
Firma
Renk Yapım
Ürün
PAULA’NIN YAZ TATİLİ - PAULAS SOMMER