YAŞAYAN MANZARALAR KOLLEKSİYONU

Tür Doğa ve Tarih Manzaları
Bölüm Sayısı 200 Bölüm
Süre 10 Dakika
Dünyanın manzarası ile meşhur en güzel yerlerinden doğa görüntülerinin yer aldığı bu seride izlemeye doyamayacağınız manzaralar yer alıyor. Bazen timelaps ile bazen drone ile çekilen görüntülerin yer aldığı seri konusunda uzman Amerikalı bir ekip tarafından çekilmiştir.
Ödüllü bestecilerin müzikleri eşliğinde beğeninize sunulan bu yapımlar doğanın inanılmaz güzelliklerini kapınıza getiriyor. Bu görüntüler hem izleyenleri dinlendirecek, hemde sizleri harika manzaralar arasında dolaştıracak. İnternetten indirme değil, tamamen HD olarak profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan bu yapımın hem görüntü hemde müziği teliflidir.
İlkbahar, Yaz, Kış ve Sonbahar mevsimlerinin herbirinde ayrı ayrı çekilen doğal manzara çekimleri sizi bambaşka bir dünyaya götürecek.
Manzarası, rengarenk kuşları ve doğal yaşamı ile ünlü Kosta Rika, biribirinden güzel doğa ve hayvan görüntüleri ile meşhur Yağmur Ormanları, izlemeye doyamayacağınız Pasifik Denizi Kıyıları, kartpostallık manzarası ile ünlü Rocky Dağları, yine dünyaca ünlü Gizli Kanyon, Dört Mevsim Manzara Görüntüleri, Africa’nın vahşi yaşamından doğa ve hayvan görüntüleri, harika denizaltı görüntüleri, en güzel dağ manzaraları, Serene Gölü’nden manzaralar, Hawai Adaları’ndan muhteşem manzaralar, Bali adasının muhteşem sahilleri ve bahçeleri, devasa balta girmemiş ağaçları ile ünlü Kalifornia Ormanı, Amerikanın kuzeydoğusunda yer alan New England’dan doğal mazara görüntüleri bu seride yer alan ve çekim yapılan bazı alanlardır.
Adından da belli olduğu gibi “Yaşayan Manzaralar Kollesiyonu” serisi dünyanın en güzel manzaralarını ayağınıza getiriyor…

Yapım’dan Bir Kesit – Video[huge_it_gallery id=”65″]