MUHTEŞEM DALIŞ NOKTALARI

MUHTEŞEM DALIŞ NOKTALARI

Tür Su Altı Belgeseli
Bölüm Sayısı 26 Bölüm
Süre 30 Dakika
Kızıldeniz, Karayip Denizi, Hint Okyanusu… Bunlar gezegenimizde dalış için dünyanın en iyi yerleri olarak biliniyor. Aynı zamanda dünyanın en güzel suları ve şüphesiz dalış yapmak için de en iyi yerler. Su altı dünyasını tanıtmak için yapılan en iyi yapımlardan biri olan bu seri sizleri, dalış yapılan sahildeki yerel kültürlerle ilgili de bilgilendiriyor.
Su altı ortamını muhteşem bir sunum ile harika bir şekilde gözler önüne seren bu yapım, muhteşem manzaraya sahip yerlere seyahat etmek ve dünyanın en iyi dalış noktalarının tadını çıkarmak isteyenler için gerekli bilgileri öğrenmenizi de sağlıyor.
Kızıldeniz, Hint Okyanusu, Endonezya’nın mercan kayalıkları, Maldivlerin takımadaları ya da Azorez adaları. Hepsi gezegendeki en nadir ve en güzel deniz yaşamının ev sahibi olan bölgelerdir. Kristal sularda dolaşma imkanı bulacağınız bu yerlerde, dünyanın en güzel dalış noktalarını görme imkanı bulacak ve adeta cenneti andıran yerlerde gezinti yapma imkanı bulacasınız. Gezilen mekanlar arasında Karayip Denizi, Maldivler, Kızıldeniz, Mısır, İspanya, Meksika, Malezya, Philipines, Honduras, Tayland, Panama, Malta, Zanzibar, San Miguel, Bali, Tofo, Sao Vicente ve Sto Antao, Raja Ampat, Komodo, Bahamalar, Maldivler, Baja Revillagigedo, Akabe Körfezi, Anilao, Seyşeller yer alıyor.
26 bölümden oluşan bu belgesel serisinin temel amacı dünyadaki en iyi dalış yerlerini göstererek, izleyicinin bu yerler hakkında bilgi edinmesini sağlıyor. Ayrıca buralara seyahat ederse nelerle karşılaşacağını ve kendini nasıl hissedeceğini gözler önüne seriyor.

Yapım’dan Bir Kesit – Video


Oylama
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
MUHTEŞEM DALIŞ NOKTALARI Belgeseli
Oylama Sonucu
51star1star1star1star1star