VAHŞİ DÜNYA

 

 

Tür Belgesel Doğa
Bölüm Sayısı 29 Bölüm
Bölüm Süresi 30 Dakika
Vahşi Dünya, çevremizdeki doğal yaşam alanlarını ve onun içinde yaşamını sürdüren hayvanları araştırıyor. Kuşların doğal ortamdaki yaşam alanlarından, bir zamanlar maden yataklarının bulunduğu alanlarla çevrili, ormanın derinliklerinde gizlenmiş çarpıcı şelalelere kadar bir çok doğal yaşam alanı bu belgeselin çekim alanı içinde yer alıyor.
Bu seri, çevremizdeki dünyada yaşayan ve bir çoğumuzun onlardan haberdar olmadığı hayvanları kendi yaşam alanlarında görme imkanı sunan bir doğal yaşam belgeselidir. Dünyanın engin arka bahçelerine yaptığımız bu seyahatle sizleri bazen bataklıklara, bazen adalara, yarasa mağaralarına, bazen de kanyonlara götüreceğiz. Bazen de harika manzaralarla dolu doğal güzellikleri içinde barındıran doğal yaşam alanlarına götüreceğiz.
Doğal yaşam serisi ile, soyu tükenme tehlikesi ile karşı karşıya kalan nadir canlıları, deniz kaplumbağalarını, pelikanları, yunusları ve hatta timsahları izleme imkanı bulacaksınız.
Bu seride uzun bacaklı, harika tüylere sahip ve iyi bir balıkçıl olan leylekleri, muhteşem manzaralar sunan şelaleleri, dünyanın en ünlü bataklıklarından biri olan Okefenokee Bataklığını, göçmen kuşların göç yollarını, muhteşem balık avcısı olan hayvanları, yarasaları, kurbağaları, timsahları, karides avcılarını, siyah ayıları, yengeçleri, muhteşem manzarası ile Büyük Kanyonu, kaplumbağaları, yunusları görme imkânı bulacaksınız.
Harika hazırlanmış ve Emmy Ödülü kazanmış olan bu güzel belgesel serisi, bizi çevreleyen kırılgan ve karmaşık çevrenin harika görüntülerini bizlere izleme imkânı sunuyor.

Yapım’dan Bir Kesit – Video


[huge_it_gallery id=”100″]

Oylama
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
Vahşi Dünya - Doğa Belgeseli
Oylama Sonucu
51star1star1star1star1star